Kurumsal

FP ULUSLARARASI TAŞIMACILIK LOJİSTİK VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Hızla gelişen ve değişen lojistik dünyasında uluslararası standartlarda global hizmet veren etkili bir çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuştur.

6 kıtada 40'ı aşkın ülkede 450 ye yakın şehirdeki acente ağıyla, yükünüzü dilediğiniz yere taşıyarak size entegre bir lojistik hizmeti sağlamaktadır. Bununla beraber uluslararası arenada eğitimli kadrosu ile müşteri odaklı taşımacılık çözümleri sunmaktadır.

Attığı her adımla kalite ve değişimi takip etmekte, yaptığı ve yarattığı her işe artı değer katarak ilerlemeyi hedeflemektedir.

13 senenin bilgi, birikimini ve tecrübesini arkasına alarak 2013 yılı itibari ile kalite yolculuğu başlayan Four Plus Logistics, motivasyonu yüksek, dinamik bir ekip oluşturarak müşterileriyle güvene dayalı ilişkiler kurmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne kadarki süreçte sunmuş olduğu hizmet kalitesi ile kurumsal şirketlerin de tercihi olan Four Plus Logistics, yurt içi ve yurt dışı sektörel toplantılara katılım sağlayarak fuar, müşteri ve acente ziyaretleri - yaparak portföyüne farklı sektörlerden müşteriler ekleyerek gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.