Tedarik Zinciri ve Lojistik Çözümleri

  • Anasayfa
  • Tedarik Zinciri ve Lojistik Çözümleri

Akıllı, uçtan uca lojistik çözümlerimiz ve uluslararası acenta ağımız ile firmamızın verimliliğini, sürdürülebilirliğini ve karlılığını artırmanız için size profesyonel destek hizmetleri sunuyoruz.

Kapıdan Kapıya Taşıma Hizmetleri

Gecikmeleri azaltmak, hızı artırmak, iletişimi kolaylaştırmak ve verimliliği yükseltmek için işinde uzman ulusal ve uluslararası partnerlerimiz ile yüklemeleriniz için uçtan uca hizmet veriyoruz.

Parsiyel ve Komple Konteyner İç Taşıma Hizmetleri

Talebinize uygun araç tipleri ile Türkiyenin her yerinden parsiyel ve komple konteyner nakliyesi için tamamı sigortalı araçlar ile ulusal taşıma hizmeti veriyoruz.

Depo ve Antrepo Hizmetleri

Uluslararası taşımacılık süreçlerinde, sevkiyatı planlanan malların depo ve antrepolara aktarımının yapılması, stoklanması, saklanması ve elleçlenmesi gibi kapsamlı lojistik çözümler sunuyor, nitelikli altyapılara sahip depo ve antrepolarda tüm güvenlik önlemleri alınarak profesyonel hizmetler sağlıyoruz.

Lashing / Fumigasyon Hizmetleri

Entegre lojistik hizmetlerimizin bir parçası olarak, işinin en iyisi deneyimli partnerlerimiz ile ürünlerinizin güvenliği ve çevre sağlığı için kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Gözetim ve Laboratuvar Hizmetleri

Ulusal ve uluslar arası mevzuatlara, teknik şartnamelere ve talep edilen standartlara göre sizin adınıza uzman çözüm ortaklarımız ile hizmet veriyoruz.