Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılık Hizmetleri

Uzman Kadrosu, teknolojik altyapısı ve yaygın acenta ağı ile tüm dünya limanlarından kapıdan kapıya hizmet veriyoruz. Tüm konteyner tiplerinde, müşterilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak esnek çözümler sunuyoruz.

Komple (FCL) Konteyner İthalat Ve İhracat Servisi

Sevk edilecek ürünlerin cinsine , hacim , tonaj ve ebadına göre 20DC / 40DC / 40HQ gibi standart ekipmanlar ve Refer , Open Top, Flat Rack, 45FT gibi ürüne en uygun çeşitteki ekipmanları tedarik ederek - müşterilerine farklı seçenekleri , en uygun ve rekabetçi şartlarla sunmaktadır.

Parsiyel (LCL) Konteyner İthalat Ve İhracat Servisi

Kompe bir konteyneri doldurmak için yeterli miktarda bir kargonuz olmadığında ; Türkiyeden ve dünyanın birçok ülkesinden , en uygun navlunlarla, haftalık , direkt ve aktarmalı servisler ile parsiyel konteyner ( LCL ) ithalat ve- ihracat servisi verilmektedir.

Güvenli Ve Hızlı Kapıdan Kapıya Teslimat

İşinde uzman lojistik kadromuz, güvenilir partnerlerimiz ve geniş acenta ağımız sayesinde, ürünleriniz çıkış noktasından varış noktasına kadar profesyonel ellerde adrese güvenle teslim edilir.

Rekabetçi Navlunlar

Konteyner hatlarıyla yapmış olduğumuz özel kontratlı antlaşmalar ile müşterilerimize direkt ve aktarmalı hatlarda özel ve rekabetçi navlunlar sunmaktayız.

Takip Kolaylığı

Uzman kadromuz, profesyonel acente ağımız ile tüm organizasyonun en başından sonuna kadar titizlikle takip ediyoruz.